Nutristar     

KONTAKT :

ADITIVA SK, s.r.o.

Bjornsonova 739/17

03101 Liptovský Mikuláš

IČO : 36432016

IČ DPH : SK2022025984

tel : 00421445523318

mobil : 00421915826141

mail : vanko@aditivask.sk

NAVŠTÍVTE TIEŽ:

Nutristar - Zdravie


Pri nákupe nad 80 Eur (bez DPH ) poštovné a balné ZDARMA ( mimo akciového tovaru )

Pri nákupe nad 250 EUR (bez DPH ) 8 % zľava (mimo akciového tovaru)


sme na:

Tovar.sk - porovnanie cien

Naj Shopy

Proteíny

WebShopy - Katalog internetovych obchodov

Internetový obchod, e-shop? Jahoda - najlepšie obchody Slovenska


NUTRISTAR TEAM » Sponzorovali sme » Jiří Procházka, Prostějov
Jiří Procházka, Prostějov

Pochod PRAHA - PRČICE

Tento dálkový pochod se konal tento rok 18. května a start byl jako obvykle ze stanice metra Praha - Háje. Od prvního kroku pršelo, tzv. padaly trakaře, ale nás i přes to stále drží v tento okamžik dobrý humor a skvělá nálada. Startovali jsme v 05:30 hodin, ještě za tmy, to je klasika. První kontrolní bod byl cca 5 km od startu, tzv. tajná kontrola. Zde jsme se s pořadateli pobavili a během 2 minut jsme byli již na cestě k druhému CP, což byl Týnec nad Labem, vzdálený od startu cca 30 km, tuto trasu jsme šli v dešti a blátě. Fakt to byl hodně těžký úsek, někteří ani na něj nešli, když viděli ten marast, jak se lidově říká. Po cestě na cca 25. km nás již, jelikož jsme měli durch mokré boty a nohy, začaly píchat puchýře, a to nám ještě zbývalo cca 10 hodin chůze s puchýři. Doopravdy rozumný člověk by asi dál nepokračoval, ale nebyli jsme sami, byla nás většina, a tudíž dav vás táhne, říkáte si nelze skončit, buď upadnu anebo dojdu. Týnec byl nakonec dobit. Třetí kontrola byla v Neveklově na náměstí, to byl úsek cca 14-15 km, a to většinou v blátě po kotníky, asi nejtěžší úsek, již nepršelo, ale bláta bylo jak na vojenských manévrech. Neveklov byl poražen, cíl jsme dotáhli, sice na dračky, ale i přes to... Nyní jsme byli cca 30 km před konečným cílem, ale vidina konce byla hodně moc daleká. Po chvíli sezení a výměně ponožek jsme se dali do pochodu. Zde jsme už šli jak důchodci  a to všichni. Následovala kontrola v Kosově Hoře, kde byla stanice vlaku ČD, zde to většina pochodníků vzdala a jeli přímo směr Praha anebo Tábor domů. Od náměstí po kontrole nastal poslední úsek, kde zbýval na úseku cca 14 km časový limit 2 hodiny a to s puchýři, kousli jsme se, jak se říká. Zde člověk už nemůže, mozek vypnul na nouzový program a tělo šlo i přes neskutečné bolesti chodidel... Cíl byl nakonec doražen kolem 20:00 hodiny (PRČICE).

A co mi tato zkušenost dala? To že tělo má vyšší potenciál výkonu, než si většinou člověk řekne. Parta lidí nehledě na pohlaví, věk a spol., všichni se podporovali i za hranice nemožného, zde jsem poznal, že i český lid, většinou ale sportovci, umí podpořit a táhnout za jeden provaz. Na příští ročník se už moc a moc těším a věřím, že zážitky budou stejně silné jako tento rok. Od ledna 2014 se také chci začít věnovat horským závodům   v oblasti přechodů, horských maratonů a spol., tím pádem budu rychleji hubnout a od této soboty mám připravený nový tréninkový plán na běhání a v posilovně pod vedením mého kamaráda a velmi kvalitního závodníka v kulturistice a spol. Romana Maršálka. Velké díky i za Vaši podporu,  BCAA a spol. mi na tomto podniku velmi moc pomohly proti únavě a vyčerpanosti, bez toho bych to asi nedokončil.

S pozdravem PEPE, Litoměřice

30.05.2013


 


 

Ahoj všem příznivcům NUTRISTAR,

v první řadě bych chtěl mockrát poděkovat za velkou podporu v oblasti doplňků firmy NUSTRISTAR manželůmMelicharovým. Dlouhá léta jsem nemohl cvičit, ani provozovat žádný sport ze zdravotních důvodů. V září 2012 jsem již mohl, a proto jsem začal na sobě makat, neřešil jsem nějako tuky či vyrýsování postavy, ale spíše silové výkony + nabrání nějaké té svalové hmoty, a to se díky NUTRISTAR povedlo.

Výrobky NUTRISTAR, které jsem v této fázi zkusil, mně velice pomohly, řekněte sami - na začátku září jsem vytlačil na benchpress 2x70kgkoncem února 2013 jsem vytlačil 130kg. Podle mého názoru je to slušný výkon až na ten poměr vytlačené váhy versus tělesná hmotnost. Řekl jsem si dost, musím začít s tímto poměrem něco dělat a také se stalo.

V časopise MUSCLE & FITNESS 03 jsem narazil na soutěž do "Formy za 3 měsíce", sice jsem se zaregistroval, až 22.03, což byl poslední den, ale i to mě nakoplo jít opět velký kus dopředu, jak se říká. Proto jsem si založil stránkywww.doplavek2013.webnode.cz, kde se každý týden pokusím hodit nějaké to foto či zkušenosti z tréninku, výživy… atd.

Nejsem žádný kulturista, ale kdo ví? Do budoucna bych se chtěl věnovat naturální kulturistice, i když moje forma teď v současné době vypadá spíše na řecko-římské zápasy. Bude to velká dřina taková obrovská přeměna, ale věřím, že tvrdý trénink + kvalitní strava a v neposlední řadě doplňky NUTRISTAR mi umožní, abych se během následujících 3 měsícůdostal do lepší formy.

Za veškerou podporu ještě jednou děkuji společnosti NUTRISTAR a věřím, že mé výsledky se budou každým týdnem zlepšovat. Na následující 3 měsíce jsem se rozhodl používat tyto přípravky NUTRISTAR: "MEGAVITS, BETA KAROTEN, B-MULTIPLEX, VITAMIN C, NIACIN, PANTOTENOVÁ KYSELINA, PYRIDOXIN, ZINEK, MSM, WHEY PROTEIN 82, SYNEFRIN+NIACIN, SYNEFIN MULTI a GREEN TEA.

Josef Richter, Litoměřice, 31 let

27.03.2013


24.3.2013 31.3.2013 31.3.2013

Osobní profil

Ahoj všem příznivcům zdravého pohybu,

dovolte mi abych se Vám představil. Jmenuji se Josef Richter neboli přezdívkou "PEPE" a je mi 31let. Pocházím z Ústeckého kraje a to konkrétně z města Litoměřice. V roce 2011 mě padla věková hranice 30 let, jo uteklo to jako voda, ale co naplat, život jde dál a já jsem pomaličku začal nabírat přebytečná kila!!!. Když jsem si nedávno prohlížel svoje fotografie, tak jsem si vzpomněl jak jsem aktivně chodil běhat, lézt po skalách, plavat, cvičit do posilovny apod.

V roce 2000 jsem při tréninku na skalách spadl z pískovcové věže až přímo na zem!!!, no rána to byla pěkná, ale jelikož jsem tvrdě na sobě makal a to hlavně v posilovně, tak jsem z tohoto nepříjemného pádu vyvázl jen se 3 operacemi ramen, kde jsem si utrhal veškeré vazy v obou dvou ramenech!!! Rekonvalescence trvala dlouhých a neuvěřitelných cca 10let!!! nevěřil jsem že budu ještě moci někdy sportovat?!, ale svoji pevnou vůlí a postupnou rehabilitací jsem se postupně začal vracet do starých kolejí. Za těch 10let jsem nabral neuvěřitelných cca 30kg!!! a věřte mi, že to bylo doopravdy znát. To byl rok 2011 a vážil jsemneuvěřitelných 107kg pří výšce 174cm.

Nedalo mi to a začátkem roku 2012 jsem se začal pomaličku hýbat – chodit do sauny, plavat až jsem zhubl na100kg, což byl můj první cíl!!!, nakonec se to povedlo. Začátkem září 2012 jsem si řekl, že bych se mohl posunout dále a tak jsem založil tyto webové stránky: www.josefrichter.webnode.cz.

Kontaktoval jsem svého dlouholetého kamaráda Romana Maršálka z Mladé Boleslavy, který mě opět přivedl na cestu zdravé výživy, tvrdého tréninku a krásných i když těžkých začátků v posilovně Golem, která je mým druhým domovem a nachází se na Gymnáziu Josefa Jungmanna v Litoměřicích.

Od září do prosince jsem se seznamoval s technikou cvičení, poté jsem se dostal do fáze, že chodím cvičit pravidelně a bylo to znát i na mých výsledcích, začínal jsem na benchpressu s váhou 75kg a během 4 měsíců jsem se dostal na váhu115kg!!!, ale začal jsem stagnovat a to byl pro mě signál, že bych měl do svých tréninkových dní zařadit doplňky sportovní výživy. Jelikož je na našem trhu spousta výrobců a dovozců této výživy, rozhodl jsem se nakonec pro českého výrobce sportovní výživy a to společnost NUTRISTAR, která nabízí mnoho zajímavých doplňků pro sportovce a širokou veřejnost. Jejich řada výrobků je natolik rozsáhlá, že jsem si neodkázal z nepřeberného množství na poprvé vybrat, ale nakonec se povedlo a já si vybral pár výrobků o kterých jsem přesvědčen, že mohou fungovat. Veškeré zkušenosti samozřejmě rád budu prezentovat na mých webových stránkách www.josefrichter.webnode.cz.

Uvidíme zdali je něco pravdy na doplňcích sportovní výživy a zdali skutečně fungují?, tak jak mají?, na tyto otázky Vám rád odpovím na mých webových stránkách, kde se s Vámi podělím o zkušenosti výrobků od společnosti NUTRISTAR,které budu zrovna používat. V roce 2013 bych se chtěl zúčastnit pár vytrvalostních a silových závodů, a o rok později tedy v roce 2014 bych se chtěl zúčastnit amatérské soutěže v naturální kulturistice, no zatím to na mě nejde vidět, ale věřím, že se mi to skutečně podaří!!!

A nikdy nezapomeňte – „Nikdo se Vás nebude ptát co jste dělali tento měsíc, ale co jste dělali celý rok“ a to je to hlavní!!!

Věřím, že se tu budeme časem dělit o své nové  poznatky týkající se zdravé výživy společně a to v oblasti cvičení, silových či vytrvalostních sportů, takže se držte a pořádně makejte...

S pozdravem PEPE, Litoměřice


107 kg 100 kg 96 kg Bench 90 kg

14.01.2013