Nutristar     

KONTAKT :

ADITIVA SK, s.r.o.

Bjornsonova 739/17

03101 Liptovský Mikuláš

IČO : 36432016

IČ DPH : SK2022025984

tel : 00421445523318

mobil : 00421915826141

mail : vanko@aditivask.sk

NAVŠTÍVTE TIEŽ:

Nutristar - Zdravie


Pri nákupe nad 80 Eur (bez DPH ) poštovné a balné ZDARMA ( mimo akciového tovaru )

Pri nákupe nad 250 EUR (bez DPH ) 8 % zľava (mimo akciového tovaru)


sme na:

Tovar.sk - porovnanie cien

Naj Shopy

Proteíny

WebShopy - Katalog internetovych obchodov

Internetový obchod, e-shop? Jahoda - najlepšie obchody Slovenska


NUTRISTAR TEAM » Sponzorovali sme
Lukáš Janoušek, Vyškov

Příprava na soutěž

Něco málo se s vámi podělím o moji přípravu na soutěž.

Na soutěž jsem se začal připravovat od 20. února. V tu dobu, co jsem začal s přípravou, jsem měl kolem 73-74 kg. Nyní se moje váha pohybuje kolem 69 kg, do soutěže mám 2 měsíce. Chystám se na závody 18. května ve Frenštátě pod Radhoštěm do kategorie 65 kg.

Rozložení diety

Moje dieta se skládá každý den z rýže a masa. Na začátku diety jsem měl 400 g rýže na den, dnes jsem na pouhých 200 g rýže na den a k tomu ještě každý den 600 g masa. Zhruba 3 týdny do soutěže budu na pouhých 80 g rýže na celý den.

Rozložení tréninku

Ze začátku diety jsem cvičil 6x denně, z toho každou neděli jsem mě hodinové kardio. Jelikož jsou 2 měsíce do soutěže, změnil jsem tréninkový plán, kdy jedu 2x týdně stejnou partii, jednou jedu lehkou a podruhé těžkou a k tomu 3x týdně kardio po půl hodině.

Za celou přípravu a hlavně pomoc se suplementy chci poděkovat firmě Nutristar, která mě sponzoruje svými doplňky, jsem jim za to vděčný.

Lukáš Janoušek, Vyškov, 16 let

18.03.2013


 


 

Osobní profil

Moje jméno je Lukáš Janoušek a pocházím z města Vyškov.

V  této době mám něco kolem 74 kg, ale za necelý měsíc  mě čeká dieta a příprava na soutěž. K posilování jsem se dostal něco předtím, než jsem dosáhl 14.-ti let a  od té doby posiluji dva a půl roku.

Moje cíle v kulturistice: tento rok bych se pokusil zabodovat  na bednu 18. května ve Frenštátě pod Radhoštěm, vkategorii starší dorost do 65kg. Příští rok bych chtěl jít znova, možná už do vyšší kategorie,  a to do 72kg. Pokud bude zdraví tak jak má, tak příští rok bych zakončil dorost a poté by následovala příprava na juniory, kde bych vylezl na parkety ve  20. -ti letech.

Tento sport mě baví v tom, že můžeme poznat,  že každé tělo je jiné a každý sval, na každého působí něco jiného a hlavně v kulturistice jde o dodržování jídelníčku a překonávání sám sebe, a to jak v naplánovaných partiích na určitý den, tak i  dodržování všeho tak, jak jste si naplánovali. Jednou bych se chtěl proslavit tady v České republice a nebo se při nejlepším dostat doReprezentace v kulturistice, mám velký cíl, který si snažím každý týden, měsíc, rok splnit, každý den na sobě makám bez ohledu na okolní svět. V mé hlavě je pořád ta hvězda na nebi, která čeká na ten pravý okamžik. Moje nejčastější motivace jsou videa, která mám v mobilu a při cestě do Fitness si poslechnu písničku a nebo se podívám navideo. Moje taková osobní věta je Každý si dokáže splnit sen, jen se musí tomu všemu podřídit, aby to odkázal.

Tímto bych chtěl poděkovat Nutristar, kteří mě podporují v mém cíli.

Moje webová stránce je na facebooku https://www.facebook.com/lukas.janousek.906


14.01.2013